Linkeasy Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatl., 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2m

Linkeasy Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatl., 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2m
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: Linkeasy
Cikkszám: LCU-STU-SM-2M-D
Kiszerelés: db

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek