Linkeasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZ

Linkeasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZ
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: Linkeasy
Cikkszám: E2A-SCA-SM-10M-D
Kiszerelés: db

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek