KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: KELine
Cikkszám: P09D-SCSC-020
Kiszerelés: db

Termékismertető

OS2 LSOHDuplex SC-SC patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
Duplex SC-SC patch kábel, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) P/N:P09D-SCSC-000
  • LSOH halogénmentes köpeny

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek