KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xLC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xLC, 2m
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: KELine
Cikkszám: P05D-LCLC-020
Kiszerelés: db

Termékismertető

OM2 LSOHDuplex LC-LC patch kábel, OM2 50/125 µm
Duplex LC-LC patch kábel, OM2 50/125 µm P/N:P05D-LCLC-000
  • LSOH halogénmentes köpeny

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek